VSO De Hoge Brug krijgt Lang Leve de Liefde Award

10 februari 2020
 

VSO de Hoge Brug krijgt de Lang Leve de Liefde Award. Deze prijs wordt uitgereikt door Soa Aids Nederland en Rutgers.

De school verdient de prijs omdat zij uitblinkt in lessen en beleid rond relaties en seksualiteit. Op 11 februari 2020 was de feestelijke uitreiking van de award op de school. 'Juist voor onze leerlingen is weerbaarheid en leren grenzen aan te geven heel belangrijk,' vertellen vakdocenten Relationele en seksuele vorming, Danize Kuperus en Katja Verwijs. 'We zijn trots dat deze erkende organisaties zien hoe waardevol de aandacht voor relationele en seksuele vorming is voor onze school en leerlingen.'

Lang Leve de Liefde

De Lang Leve de Liefde Award wordt uitgereikt aan VSO De Hoge Brug omdat de school structureel, in meerdere leerjaren en ieder schooljaar, lesgeeft over seksualiteit en relaties. Ook onderscheidt de school zich in lessen en beleid over seksualiteit, seksuele diversiteit en wensen en grenzen, en maakt gebruik van erkende, effectieve lesmethoden. De school betrekt bovendien ouders en de omgeving bij haar beleid en onderwijsprogramma. 'Het is belangrijk om de wereld van buiten en binnen de school bij elkaar te brengen. Ouders zien de dingen soms toch weer anders dan wij als school. Samen kunnen we leerlingen de beste begeleiding bieden' aldus Kuperus en Verwijs.

Een reactie plaatsen